AES Akademi Tebrübeli Kadrosuyla Hep Yanınızda

Biz Kimiz?

AES Akademi, iş dünyası ve akademik dünya arasında bir bağlantı noktası olarak hareket eden ve böylece iş dünyasına yeni açılımlar ve değerler getirmeyi hedefleyen bir eğitim kuruluşudur.

AES Akademi’nin amacı, bireylerin kişisel ve profesyonel hedeflerini gerçekleştirmelerini destekleyen, iş dünyasına yönelik eğitimler düzenleyerek, bireylerin ve firmaların geleceğine katkıda bulunmaktadır.

AES Akademi, Kırıkkale Üniversitesi ve sektörün önde gelen eğitmenleri ile kurduğu eğitim iş birlikleri ile eğitimler vermektedir. AES Akademi temel olarak Bireysel ve Kurumsal Eğitimler olmak üzere iki alanda eğitim organizasyonları gerçekleştirmektedir.

Bireysel Eğitimler / Genel Katılıma Açık Eğitimler

AES Akademi Kırıkkale Üniversitesi ve sektörün önde gelen eğitmenleri ile kurduğu eğitim iş birliği içinde, çeşitli alanlarda uzmanlık sağlayan sertifika / eğitim programları düzenlemektedir.

AES Akademi, genel katılıma açık eğitim programları konusunda Kırıkkale Üniversitesi gibi Türkiye’nin en saygın Üniversiteleri ile iş birliği içindedir.

İş birliği içinde olduğu Üniversitelerin köklü eğitim geleneği ve akademik bilgi birikimini, modern eğitim metodolojileri üzerinden uygulayarak ve Türkiye iş dünyası hakkındaki derin bilgisi ile harmanlayarak, bireylerin gelişimine katkı sağlayan ve kariyerlerinde fark yaratan eğitimler oluşturmaktadır.

Kurumsal Eğitimler / Firmalara Özel Eğitim & Danışmanlık Çözümleri

Değişen ve gelişen iş dünyasının dinamiklerini takip etmek, değişikliklere ayak uydurmak, kurumunuzun verimliliğini her geçen gün arttırmak ancak eğitimli, kendisini sürekli geliştiren ve doğru yönde motive edilmiş yöneticiler ve çalışanlarla sağlanabilir. AES Akademi, birikimli insan kaynağı sayesinde bugüne taşıdığı tecrübesi ile kurumunuz ve çalışanlarınız için özel eğitim programları tasarlamaktadır. Özellikle talep ettiğiniz uzmanlık alanlarında ve konusunda Türkiye’nin en iyisi eğitmenlerle & kurumlarla işbirliği içinde çalışarak en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

AES Akademi, sınıf-içi eğitimler, konferanslar ve seminerler gibi birçok farklı eğitim tekniğini kullanarak, kurumların ihtiyaçlarına yönelik “Özel Çözümler” üreterek maksimum fayda yaratmayı, kurumsal ve bireysel verimliliklerini arttırmayı hedeflemektedir.